БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 30.04.2018 г
- Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.
- Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.
-За неявяване по уважителни причини в срещата от 25 кръг на първенството на U 17 ПФК „Ботев“ Пд – ПФК „Дунав 2010“ Рс на основание чл.24, ал.4 и във връзка с чл. 24, ал.3, т. 1, буква а/ се присъжда служебен резултат 3 : 0 в полза на ПФК „Ботев“ Пд.
- Приема предложената програма от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига, както следва:
33/7 кръг
Първа шестица
04.05/петък/ |
Левски |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Диема спорт |
05.05/събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Лудогорец |
20.00 |
Диема спорт |
06.05/неделя/ |
Берое |
- |
Верея |
20.00 |
Диема спорт |
Плейофи 1 - първи срещи
04.05/петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Славия |
17.30 |
Нова спорт |
05.05/събота/ |
Черно море |
- |
Септември |
17.00 |
Диема спорт |
06.05/неделя/ |
Витоша |
- |
Дунав Рс |
17.30 |
Диема спорт |
07.05/понеделник/ |
Етър ВТ |
- |
Пирин Бг |
20.00 |
Диема спорт |
Купа България Финал
09.05/сряда/ |
Славия |
- |
Левски |
19.30 |
Нова спорт |
34/8 кръг
Първа шестица
11.05/петък/ |
Ботев Пд |
- |
Берое |
20.30 |
Диема спорт |
12.05 /събота/ |
Лудогорец |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
12.05 /събота/ |
Верея |
- |
ЦСКА –София |
20.15 |
Диема спорт |
Плейофи 1 - срещи реванш
11.05 /петък/ |
1 ср |
Септември |
- |
Черно море |
17.30 |
Нова спорт |
13.05 /неделя/ |
2 ср |
Славия |
- |
Локомотив Пд |
19.00 |
Диема спорт |
14.05/понеделник/ |
3 ср |
Дунав Рс |
- |
Витоша |
17.30 |
Диема спорт |
14.05/понеделник/ |
4 ср |
Пирин Бл |
- |
Етър ВТ |
20.30 |
Диема спорт |
35/9 кръг
Първа шестица
15.05 /вторник/ |
Ботев Пд |
- |
Верея |
18.30 |
Нова спорт |
15.05 /вторник/ |
Берое |
- |
Лудогорец |
18.30 |
Диема спорт2 |
15.05 /вторник/ |
Левски |
- |
ЦСКА –София |
18.30 |
Диема спорт |
Плейофи 2 - първи срещи
16.05/сряда/ |
Победител среща 1 |
- |
Победител среща 2 |
19.00 |
Диема спорт |
17.05 /четвъртък/ |
Загубил среща 3 |
- |
Загубил среща 4 |
17.30 |
Диема спорт |
17.05 /четвъртък/ |
Победител среща 3 |
- |
Победител среща 4 |
20.00 |
Диема спорт |
36/10 кръг
Първа шестица
20.05 /неделя/ |
Лудогорец |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Нова спорт |
20.05 /неделя/ |
Верея |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт2 |
20.05 /неделя/ |
ЦСКА –София |
- |
Берое |
20.00 |
Диема спорт |
Плейофи 2 срещи реванш
19.05 /събота/ |
Ср 5 |
Победител среща 2 |
- |
Победител среща 1 |
19.45 |
Диема спорт |
21.05/понеде/ |
Ср 6 |
Загубил среща 4 |
- |
Загубил среща 3 |
17.30 |
Нова спорт |
21.05/понеде/ |
Ср 7 |
Победител среща 4 |
- |
Победител среща 3 |
20.30 |
Диема спорт |
Баражи
24.05/четвъртък/ |
Загубил ср. 7 /12-ти ППЛ/ |
- |
3 ти Втора лига |
17.30 |
Диема спорт |
24.05/четвъртък/ |
Победител ср. 5/7-ми ППЛ/ |
- |
Посл. Класиран за Лиг Европа |
20.30 |
Диема спорт |
25.05/петък/ |
Победител ср. 6/13-ти ППЛ |
- |
2-ри Втора лига |
20.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за 29 - ти и 30-ти кръг на Втора лига, както следва:
XXIX кръг 18.00 часа
13.05 /неделя/ |
Поморие |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Несебър |
- |
Литекс |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Нефтохимик Бс 1962 |
- |
Царско село |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Созопол |
|
|
|
Марица Пд |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Монтана |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
|
Оборище Пан. |
- |
Ботев Вр |
|
|
XXX кръг 17.15 часа
19.05 /събота/ |
Струмска слава |
- |
Оборище Пан. |
|
|
|
Ботев Вр |
- |
Монтана |
17.15 |
Диема спорт |
|
Ботев Гълъбово |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Созопол |
- |
Нефтохимик Бс 1962 |
|
|
|
Царско село |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Несебър |
|
|
|
Литекс |
- |
Поморие |
|
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Марица Пд |
|
|
Програмата за срещите от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
БФС си запазва правото на промени в програмата
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/